Możesz
pomóc
Facebook Youtube
Rozlicz za darmo PIT 2019

Rozlicz deklarację PIT za 2019 rok z pomocą bezpłatnych formularzy i przekaż 1% dla Fundacji.


Twój 1% ma wielką moc! Pomaga rozwijać talenty dzieci z niepełnosprawnościami.  Myślisz, że te kilka złotych nie ma znaczenia? Nic bardziej mylnego. Nawet mała kwota nabiera wielkiej wagi, kiedy może wywołać uśmiech na twarzach tych dzieciaków. Np. już za kilkanaście złotych możemy zakupić potrzebne materiały na warsztaty twórcze dla jednego dziecka. 

Jak przekazać fundacji 1% podatku?

Skorzystaj z naszego darmowego programu do rozliczenia PIT, który jest dostępny online, dzięki niemu krok po kroku wypełnisz interaktywny formularz zeznania podatkowego.

Rozliczenia można dokonać klikając w baner:

 

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

 

Możesz także rozliczyć swój podatek na portalu Ministerstwa Finansów. Od 15 lutego 2020 na portalu podatki.gov.pl, będzie czekał dla Ciebie wstępnie przygotowany Twój e-PIT 2020. Do 30 kwietnia 2020 roku można go zaakceptować lub edytować. Kto tego nie zrobi, zostanie rozliczony na podstawie danych służb podatkowych. 
Tutaj również można wskazać Organizację Pożytku Publicznego, na którą chcemy przeznaczyć 1% podatku. Wystarczy w odpowiednią rubrykę wpisać nazwę naszej Fundacji i numer KRS 0000283825.


Przekazując 1% dla Fundacji ProCuro dołączysz do grona osób wspierających społeczną integrację dzieci niepełnosprawnych. Wszelkie zgromadzone środki przeznaczamy na naszą działalność statutową. Możesz zapoznać się z naszymi raportami z działalności.