Najnowsze wydarzenia w fundacji Procuro
Facebook Facebook Youtube Instagram Pinterest

Dzień rodziny w Grupie Impel - Najnowsze wydarzenia w fundacji Procuro

Zobacz pozostałe wpisy

Dzień rodziny w Grupie Impel

03 lipca 2024
Wsparcie Grupy Impel jest dla naszej fundacji ogromnie cenne. To partner, na którego zawsze możemy liczyć, dlatego ogromnie cieszymy się, że tym razem to my mogliśmy wesprzeć projekt naszego darczyńcy, poprzez organizację warsztatów dla dzieci pracowników GI.

Fundacja była współorganizatorem wyjątkowego Dnia Rodziny zorganizowanego z okazji Dnia Dziecka, Dnia Matki oraz Dnia Ojca. Było to niezwykłe wydarzenie, podczas którego pracownicy firmy mogli zabrać swoje dzieci do pracy i pokazać im, czym zajmują się na co dzień.

   

Dzień Rodziny cieszył się ogromnym zainteresowaniem. W wydarzeniu wzięło udział ponad 60 dzieci w wieku od 2 do 13 lat. Po uroczystym powitaniu i wypełnieniu formalności, dzieci podzielone zostały na grupy i na zmianę odwiedzały punkty z atrakcjami.

 1. Wizyta w Centrum Szkoleń Produktowych - Dzieci mogły zdobyć praktyczne umiejętności z zakresu utrzymania czystości, które pomogą im w codziennych pracach domowych. Od teraz niestraszne im będą brudne od pisaków szyby czy guma do żucia przyklejona do ubrania.
 2. Zajęcia z ratownikiem medycznym - Podczas tych zajęć dzieci dowiedziały się, jak ważna jest pierwsza pomoc oraz nauczyły się, jak prawidłowo jej udzielać.
 3. Warsztaty kreatywne organizowane przez naszą fundację - Wspólnie z dziećmi malowaliśmy bawełniane torby na zakupy.
 4.   
  Tworzyliśmy także ekologiczną sól do kąpieli z soli morskiej, suszonych kwiatów i olejków zapachowych. Każde dziecko przyniosło z domu swój słoiczek, dzięki czemu zminimalizowaliśmy użycie plastikowych opakowań. 
 5.    
  Na koniec wspólnie stworzyliśmy obraz, na którym podpisali się wszyscy mali uczestnicy.
    

Dzieci były ogromnie zaangażowane w każde zajęcia i fantastycznie spędziły czas w pracy swoich rodziców. Na koniec każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom i upominek. My, jako fundacja, cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wspaniałego wydarzenia. Takie inicjatywy tworzą piękne wspomnienia, budują silne więzi rodzinne oraz  przybliżają dzieciom pracę ich rodziców.

Dziękujemy wszystkim małym uczestnikom za wspaniałą atmosferę i niezapomniane chwile!