Facebook Facebook Youtube Instagram Pinterest

Dzień w biurze - odwiedziliśmy pracowników RST - Najnowsze wydarzenia w fundacji Procuro

Zobacz pozostałe wpisy

Dzień w biurze - odwiedziliśmy pracowników RST

07 czerwca 2023
6 czerwca 2023 roku grupa dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Dobroszycach - Caritas Wrocław miała niezwykłą okazję odwiedzić siedzibę firmy RST Software Masters we Wrocławiu i spędzić tam cały dzień. To było naprawdę wyjątkowe doświadczenie, pełne nowych odkryć i fascynujących spotkań.

Poranek rozpoczęliśmy od wspólnego śniadania, które dało nam energię na cały dzień. Odwiedziliśmy także play room, gdzie pracownicy mogą odpocząć i zrelaksować się po pracy.

   

 Następnie udaliśmy się na zwiedzanie biur, gdzie mieliśmy okazję poznać pracowników firmy. To była niepowtarzalna szansa dla naszych dzieci, aby dowiedzieć się, czym zajmują się programiści, testerzy, projektanci UX, a także jak wygląda praca w dziale marketingu, HR i księgowości. Dzieci miały możliwość zadawania pytań i rozmowy z pracownikami, którzy z pasją dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem.

   

  

Ale to nie koniec! Nasze dzieci miały również okazję wziąć udział w dwóch warsztatach, które zostały specjalnie dla nich przygotowane przez pracowników RST. Jedna grupa, pod okiem Roberta, uczyła się obróbki zdjęć, poznając tajniki grafiki komputerowej. Druga grupa, prowadzona przez Walerię, miała okazję tworzyć urocze zwierzaki z plasteliny. To była fantastyczna okazja do rozwijania kreatywności i manualnych umiejętności.

  

Oczywiście nie mogło zabraknąć wspólnej sesji zdjęciowej, której efekty niedługo będziemy mogli Wam zaprezentować! Dzieci świetnie się bawiły, były pełne uśmiechu i radości, a zdjęcia z pewnością staną się piękną pamiątką z tego wyjątkowego dnia.

Na zakończenie dzieciaki otrzymały wspaniałe upominki od firmy RST, które będą im przypominać o tym niezapomnianym doświadczeniu.

   

Chcielibyśmy serdecznie podziękować firmie RST Software Masters za otwarcie swoich drzwi i zapewnienie  dzieciom tak wyjątkowej możliwości. Dzięki tej wizycie dzieci miały okazję poszerzyć swoją wiedzę, odkryć nowe zainteresowania i zobaczyć, jak wygląda praca w środowisku informatycznym od kuchni.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni za tę niezapomnianą przygodę oraz za Wasze zaangażowanie w nasze działania! Dzięki Wam dzieci mogły doświadczyć czegoś wyjątkowego i inspirującego.