Najnowsze wydarzenia w fundacji Procuro
Facebook Facebook Youtube Instagram Pinterest

Ekologiczny Dzień Dziecka w Dobroszycach - Najnowsze wydarzenia w fundacji Procuro

Zobacz pozostałe wpisy

Ekologiczny Dzień Dziecka w Dobroszycach

07 czerwca 2024
6 czerwca w ośrodku w Dobroszycach obchodzony był wyjątkowy Dzień Dziecka, który upłynął w duchu ekologii i dobrej zabawy. Było to niezapomniane popołudnie, pełne atrakcji, uśmiechów i edukacyjnych aktywności

  

Dzieci miały okazję zaprezentować swoje talenty podczas muzycznych występów, które dostarczyły wiele radości zarówno małym artystom, jak i publiczności. Kreatywne stoiska cieszyły się ogromnym zainteresowaniem – dzieci mogły wykonać sobie zmywalne tatuaże, kolorowe warkoczyki, bransoletki oraz gumki do włosów.

Dzięki pokazom strażackim oraz nauce pierwszej pomocy, najmłodsi uczestnicy zdobyli cenne umiejętności, które mogą okazać się niezwykle przydatne w przyszłości.

Kulminacją dnia był pokaz mody ekologicznej, podczas którego dzieci prezentowały własnoręcznie przygotowane stroje z materiałów recyklingowych. Kreatywność i zaangażowanie młodych projektantów były imponujące i zasługują na ogromne brawa!

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i stworzenie niezapomnianej atmosfery. To był dzień pełen uśmiechu, radości i cennych doświadczeń!