Najnowsze wydarzenia w fundacji Procuro
Facebook Facebook Youtube Instagram Pinterest

Kiermasz wielkanocny z podopiecznymi z Dobroszyc. - Najnowsze wydarzenia w fundacji Procuro

Zobacz pozostałe wpisy

Kiermasz wielkanocny z podopiecznymi z Dobroszyc.

19 marca 2024
19 marca, odbył się niezwykły kiermasz charytatywny zorganizowany przez Fundację ProCuro w siedzibie Gupy Impel.

   


Goście już od drzwi zostali serdecznie witani przez wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Dobroszycach, którzy z uśmiechem na twarzach prezentowali swoje dzieła.

Stoliki uginały się od pysznych wypieków, zachęcając do skosztowania każdego smakołyku. Ale nie tylko słodkości przyciągały uwagę uczestników. Największym magnesem były ręcznie tworzone dekoracje wielkanocne. Od jajek i stroików na wielkanocny stół, po wianki na drzwi. Największą popularnością cieszyły się gliniane baranki wykonane przez dzieci podczas warsztatów kreatywnych - każdy eksponat był wyjątkowy i niepowtarzalny. 

  

Kiermasz to nie tylko okazja do zakupów i degustacja ciast. Każda złotówka zebrana podczas tego wydarzenia ma szczególny cel. Zebrane środki zostaną przekazane na zakup niezbędnego wyposażenia do pokoi dzieci w ośrodku, takiego jak pościele, koce, poduszki, plakaty czy lampki nocne. Dzięki hojności wszystkich, którzy wsparli kiermasz, dzieci z ośrodka będą mogły cieszyć się lepszymi warunkami i większym komfortem.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili stoisko przygotowane przez dzieci.