Najnowsze wydarzenia w fundacji Procuro
Facebook Facebook Youtube Instagram Pinterest

Lodołamacze rozdane! - Najnowsze wydarzenia w fundacji Procuro

Zobacz pozostałe wpisy

Lodołamacze rozdane!

17 października 2023
12 października 2023 roku, w Zamku Królewskim w Warszawie, odbyła się ogólnopolska gala finałowa konkursu \"Lodołamacze 2023\".

To wydarzenie stanowi punkt kulminacyjny kampanii promującej zatrudnianie osób niepełnosprawnych oraz dążenie do eliminacji barier, zarówno w środowisku korporacyjnym, jak i społecznym. Inicjatywa ta nie tylko podnosi świadomość społeczną na temat niepełnosprawności, ale także wspiera aktywność osób z niepełnosprawnościami, umożliwiając im pełne uczestnictwo w życiu codziennym.

 

Podczas ogólnopolskiej gali, najlepszym laureatom konkursów regionalnym, wręczono wyróżnienia w 10 kategoriach: Zatrudnienie chronione, Rehabilitacja Społeczno-Zawodowa, Otwarty rynek pracy, Instytucja, Biznes Odpowiedzialny Społecznie - Zrównoważony Rozwój Biznesu (CSR/ESG), Dziennikarz bez barier, Przyjazna przestrzeń - dostępność cyfrowa, Zdrowa Firma, Super Lodołamacz oraz Lodołamacz Specjalny.

  

Wybór laureatów jest wyrazem uznania za ich zaangażowanie w tworzenie bardziej otwartego i równego społeczeństwa. Cieszymy się, że w tym roku jesteśmy jednym z laureatów regionalnych i że nasza praca na rzecz młodzieży z niepełnosprawnościami została dostrzeżona przez Kapitułę Konkursu.

Lista laureatów konkursu ogólnopolskiego: tutaj