Najnowsze wydarzenia w fundacji Procuro
Facebook Facebook Youtube Instagram Pinterest

Materiały plastyczne trafiły do wychowanków ZOL dla Dzieci w Wierzbicach - Najnowsze wydarzenia w fundacji Procuro

Zobacz pozostałe wpisy

Materiały plastyczne trafiły do wychowanków ZOL dla Dzieci w Wierzbicach

12 lutego 2024
Odwiedziliśmy wychowanków Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego dla Dzieci w Wierzbicach, dostarczając i kolorowe materiały plastyczne zebrane w ramach zbiórki \'Podziel się Kredkami z Dzieciakami\'.

Spotkanie było nie tylko możliwością nawiązania bliższych relacji, ale także doskonałą okazją do wsparcia wychowanków w ich artystycznych pasjach. W ramach naszej tegorocznej zbiórki "Podziel się Kredkami z Dzieciakami", zebraliśmy wiele kolorowych materiałów plastycznych, które sukcesywnie przekazujemy dzieciom, w tym także wychowankom ośrodka w Wierzbicach.  

   

Na przekazane materiały dzieci zareagowały ogromną radością i widać było, że spowiliśmy im ogromną niespodziankę przekazując pudełko pełne kolrowych fredki, farb, pędzli i kolorowanek.  


     

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą inicjatywę "Podziel się Kredkami z Dzieciakami" - Wasza hojność sprawiła, że dzieci zyskały nowe narzędzia do rozwijania swojej twórczej ekspresji. Szczególne podziękowania kierujemy do społeczności Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Brzegu Dolnym oraz do Szkoły Podstawowej nr 69 z Warszawy, które w sposób szczególny zaangażowały się w naszą akcję.