Facebook Facebook Youtube Instagram Pinterest

Metamorfoza świetlicy w Dobroszycach - Najnowsze wydarzenia w fundacji Procuro

Zobacz pozostałe wpisy

Metamorfoza świetlicy w Dobroszycach

22 października 2020
Fundacja podjęła się przeprowadzenia gruntownej metamorfozy świetlicy dla młodszych dzieci ze Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dobroszycach - Caritas Wrocław

O wsparcie w realizacji tego wyjątkowego projektu poprosiliśmy specjalistów od budowania i urządzania: Vantage Development, ERBUD , ISBA Grupa Projektowa i PPG Deco Polska którzy zgodzili się razem z nami dokonać tej niesamowitej metamorfozy. Bez ich wsparcia i zaangażowania remontu nie udałoby się zrealizować. 

Obecie pomieszczenie jest w złym stanie technicznym i nie jest to wymarzone miejsce dla dzieci. Świetlica, po remoncie, będzie dla dzieci komfortowym wnętrzem do aktywnego i kreatywnego spędzania czasu wolnego. Będzie wygodnym miejscem do odrabiania lekcji, salą telewizyjną, pokojem do zabawy, miejscem do grania w gry i rysowania.

Zachęcamy Państwa do wsparcia projektu. Zebrane środki Fundacja ProCuro przeznaczy na zakup edukacyjnego wyposażenia do świetlicy – ścieżki sensoryczne, książeczki, gry planszowe, zabawki edukacyjne, odtwarzacz CD, audiobooki, telewizor, rzutnik, konsola do gier.

 

Tak pomieszczenie wygląda obecnie: 

 

 

Wizualizacje pomieszczenia po remoncie: