Najnowsze wydarzenia w fundacji Procuro
Facebook Facebook Youtube Instagram Pinterest

Oddaj niepotrzebne ubrania i pomóż dzieciom - Najnowsze wydarzenia w fundacji Procuro

Zobacz pozostałe wpisy

Oddaj niepotrzebne ubrania i pomóż dzieciom

12 stycznia 2023
W ciągu roku każdy Polak pozbywa się około 30 kg zbędnych ubrań. Wiele z nich wciąż jest w dobrym stanie i można wprowadzić je w drugi obieg

Chcesz oddać ubrania, które wiszą w twojej szafie i zajmują miejsce, a wiesz, że nigdy ich już nie założysz? Przekaż je organizacji Ubrania do Oddania i jednocześnie wesprzyj naszą fundację!  KLIK <- 

Ubrania do Oddania – co to jest?

To projekt stworzony przez New Solutions Group, który daje możliwość przekazania używanych ubrań. Ilość kilogramów przesłanej odzieży przeliczana jest na środki pieniężne, które zostają przekazane na wybraną przez ciebie organizację. Fundacja ProCuro znajduje się na liście kampanii, które możesz wesprzeć wysyłając swoje ubrania - bez wychodzenia z domu!

1 kg przekazanych ubrań to 1 złotówka dla naszej fundacji. Zebrane środki wykorzystamy na zakup materiałów na zajęcia kreatywne z dziećmi, takie jak wspólne malowanie koszulek czy warsztaty ekologiczne. Wysłanie ubrań nic nie kosztuje ani nie wymaga od ciebie wyjścia z domu. To idealna okazja do zrobienia porządków w swojej szafie, a jednocześnie realna możliwość wsparcia naszych działań.

Jak to zrobić?

1) Utwórz konto na https://www.ubraniadooddania.pl/, klikając przycisk „zarejestruj konto”. Nie klikaj opcji o byciu członkiem fundacji – ta opcja dotyczy tylko organizacji zakładających kampanię.

2) Na twój email przyjdzie wiadomość z linkiem, który należy kliknąć, aby potwierdzić rejestrację konta.

3) Zaloguj się na stronie i wejdź w zbiórkę Fundacji ProCuro: https://www.ubraniadooddania.pl/campaigns/1417

4) Kliknij niebieski przycisk „Pomagam” znajdujący się na stronie.  Otworzy się sekcja „Określ szczegóły twojej darowizny”, gdzie należy wpisać swoje dane oraz wybrać sposób wysyłki, ilość przekazywanych kartonów oraz preferowany termin odbioru przesyłki przez kuriera.

5) Gotowe! Twoja paczka trafia do Ubrania do Oddania, a środki pieniężne zostają zaksięgowane na rzecz naszej kampanii.

Jakie rzeczy nadają się do oddania?

  • Ubrania do Oddania przyjmują: wszystkie elementy garderoby damskiej, męskiej i dziecięcej, buty, torebki i biżuterię,
  • ubrania muszą być w dobrym stanie, czyli takim, który pozwala na ich dalsze używanie (nie mogą mieć plam, zmechaceń ani dziur),
  • rzeczy pakujemy w karton (suma długości wszystkich trzech boków nie może przekraczać 180 cm; akceptowalna waga zapakowanych ubrań to 10-30 kg).

Przekaż swoje ubrania i zachęć do tego swoich bliskich. Twoje wsparcie pozwoli nam na dalszą pomoc wspaniałym dzieciakom!