Najnowsze wydarzenia w fundacji Procuro
Facebook Facebook Youtube Instagram Pinterest

Otrzymaliśmy wyjątkowe wyróżnienie w konkursie Lodołamecze 2023 - Najnowsze wydarzenia w fundacji Procuro

Zobacz pozostałe wpisy

Otrzymaliśmy wyjątkowe wyróżnienie w konkursie Lodołamecze 2023

12 września 2023
Z wielką dumą chcielibyśmy podzielić się fantastyczną wiadomością. 12.09.2023  odbyła się regionalna gala 18. edycji Konkursu Lodołamacze, a Fundacja ProCuro została wybrana jednym z laureatów w kategorii Instytucja.

 

To ogromne wyróżnienie i potwierdzenie naszego zaangażowania w promocję aktywności osób z niepełnosprawnościami we wszelkich dziedzinach życia społecznego i zawodowego.

Konkurs Lodołamacze, który istnieje od 2006 roku, ma na celu przełamywanie stereotypów i uprzedzeń związanych z zatrudnianiem osób ze szczególnymi potrzebami, a także promowanie tworzenia odpowiednich warunków pracy dla takich osób.

W imieniu Fundacji, nagrodę przyjęły Alicja Śmiechowska-Dzik, przewodnicząca Rady Fundacji, oraz Bożenna Dowgiałło, prezeska fundacji. To ogromne wyróżnienie dla naszej organizacji i dowód na to, że nasza praca ma realny wpływ na poprawę jakości życia osób z niepełnosprawnościami.

  

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają naszą misję i włączają się w działania fundacji. To dzięki Waszemu wsparciu możemy kontynuować naszą pracę na rzecz osób z niepełnosprawnościami i tworzyć bardziej otwarte na drugiego człowieka społeczeństwo.