Facebook Facebook Youtube Instagram Pinterest

POBIERZ "EKO kreatywnik" - charytatywny e-book - Najnowsze wydarzenia w fundacji Procuro

Zobacz pozostałe wpisy

POBIERZ "EKO kreatywnik" - charytatywny e-book

07 stycznia 2021
Oddajemy w Wasze ręce EKO kreatywnik - wyjątkową publikację charytatywną w której przedstawiamy inspiracje na EKO zabawki i dekoracje do dziecięcego pokoju.

Udowadniamy, że dając niepotrzebnym materiałom drugie życie, możemy się świetnie bawić i tworzyć fantastyczne i użytkowe rzeczy. Przy okazji rozwijamy w najmłodszych świadomość ekologiczną i poszerzamy ich wiedzę na temat ochrony środowiska. Otrzymacie listę potrzebnych rzeczy oraz dokładną instrukcję, jak krok po kroku samodzielnie wykonać każdy projekt.

JAK POBRAĆ EKO KREATYWNIK?
E-book możesz odebrać w podziękowaniu za zasilenie naszej skarbonki na portalu siepomaga.pl <<< POBIERZ >>>
Po wpłacie otrzymasz komunikat oraz mail zwrotny od Siepomaga, w których znajdziesz link do pobrania EKO kreatywnika.

Dziękujemy, że tutaj jesteś i liczymy na twoją hojność.
Zebrane środki w całości przekazane zostaną na nasze cele statutowe. 

 

EKO kreatywnik to:

świetna zabawa - wspólne tworzenie zabawek i wykorzystywanie ich w rodzinnej zabawie. Pomysły zebrane w tej publikacji pomogą dzieciom rozwijać wyobraźnię, kreatywność oraz ćwiczą umiejętności manualne.

ekologia - publikacja poszerza wiedzę dzieci na temat ochrony środowiska i pomaga wyrabiać nawyk segregacji śmieci i ponownego ich przetwarzania.

dziecięcy design - pomysły na dekoracje są idealne do dziecięcych pokoików, doskonale wpiszą się w ich kolorowy świat. Najmłodsi będą mogli samodzielnie wykonać elementy wyposażenia swojego pokoju i dumnie korzystać z nich każdego dnia. 

łatwo dostępne materiały - większość potrzebnych materiałów znajdziecie w domu lub na podwórku, to głównie produkty nadające się do recyklingu.
 

Partnerami publikacji są ARGO oraz MOTIP DUPLI.