Możesz
pomóc
Facebook Youtube
Wspieramy społeczną integrację dzieci niepełnosprawnych poprzez sztukę
Zobacz pozostałe wpisy

Podziel się kredkami z dzieciakami - akcja zakończona sukcesem!

13 listopada 2018
Dzięki Waszemu zaangażowaniu po raz kolejny udało nam się „zmalować razem coś dobrego”.

Szanowni Przyjaciele,

Dzięki Waszemu zaangażowaniu po raz kolejny udało nam się „zmalować razem coś dobrego”.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się do zbiórki kredek, farb i kolorowych pisaków. Bez Waszej postawy i okazanego wsparcia zorganizowanie tej wspaniałej akcji byłoby niemożliwe. To dzięki Wam możemy pokolorować dziecięce marzenia i dać im odrobinę uśmiechu.

W trakcie zbiórki udało nam się zebrać kilka koszy artykułów plastycznych: 210 pudełek kredek, 53 pudełka farb, 48 opakowań mazaków. Dodatkowo dzieci  otrzymają ołówki, pędzle, plastelinę, kolorowe długopisy. Wszystkie zebrane materiały trafią do naszych podopiecznych z pięciu ośrodków edukacyjnych na co dzień współpracujących z fundacją ProCuro.

Wspieramy społeczną integrację dzieci niepełnosprawnych poprzez sztukę i już dzisiaj zapraszamy Was serdecznie do uczestnictwa w kolejnych akcjach organizowanych przez naszą fundację.

W imieniu zarządu, pracowników, wolontariuszy i podopiecznych fundacji ProCuro  składam serdeczne podziękowania za Państwa zaangażowanie i wsparcie naszej akcji charytatywnej „Podziel się kredkami”.

Dzięki tej akcji dostarczyliśmy dzieciom materiały, które pomogą w przygotowaniu min. kartek świątecznych.