Facebook Facebook Youtube Instagram Pinterest

"Piknik z Folklorem" Świętujemy Dzień Dziecka w Dobroszycach - Najnowsze wydarzenia w fundacji Procuro

Zobacz pozostałe wpisy

"Piknik z Folklorem" Świętujemy Dzień Dziecka w Dobroszycach

31 maja 2023
30 maja mieliśmy niezwykłą przyjemność gościć na niezapomnianej imprezie \"Piknik z Folklorem\" w Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym w Dobroszycach.

Impreza rozpoczęła obchody zbliżającego się Dnia Dziecka. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim za zaproszenie i możliwość spędzenia tego wyjątkowego dnia razem z Wami!

Utalentowane dzieci z ośrodka zachwyciły nas swoimi artystycznymi talentami, prezentując niezapomniane występy na scenie. Przyłączyli się również zaproszeni goście oraz zespoły ludowe, tworząc niezwykłą atmosferę.

  

Piknik był pełen atrakcji dla małych i dużych dzieci. Dzieci miały okazję korzystać z malowania twarzy, brać udział w warsztatach plastycznych, podziwiać umiejętności kowala oraz bawić się bańkami mydlanymi na stoisku fryzjersko-kosmetycznym. Nie zabrakło również różnorodnych gier i zabaw ruchowych, które dostarczyły mnóstwo radości i śmiechu.

  

Nieodłącznym elementem pikniku było pyszny poczęstunek, który czekał na zaproszonych gości. W menu znalazły się ciasta, kiełbasa z grilla, bigos, słodycze i lody. Nie można było odmówić sobie tych smakołyków!

Życzymy wszystkim Dzieciom wspaniałego Dnia Dziecka, pełnego miłości, radości i niezapomnianych chwil. Niech każdy z Was zawsze ma w sobie iskrę beztroskiej dziecięcej radości!