Facebook Facebook Youtube Instagram Pinterest

Ruszyła XV edycja konkursu ArtStacja przystanek najmłodszej sztuki - Najnowsze wydarzenia w fundacji Procuro

Zobacz pozostałe wpisy

Ruszyła XV edycja konkursu ArtStacja przystanek najmłodszej sztuki

07 września 2021
Z przyjemnością zapraszamy podopiecznych współpracujących z nami ośrodków do udziału w XV jubileuszowej edycji konkursu ArtStacja – przystanek najmłodszej sztuki.

Temat tegorocznego konkursu "Lekarz twoim przyjacielem, Ty dla niego znaczysz wiele. Badamy się, leczymy, a lekarza nie boimy" jest niezwykle ważny, szczególnie w obecnej sytuacji epidemiologicznej. Zadaniem uczestników jest przygotowanie prac plastycznych przedstawiających różne oblicza lekarzy oraz pracowników ochrony zdrowia. Z otrzymanych prac plastycznych powstanie okolicznościowy kalendarz, który trafi do dolnośląskich placówek medycznych oraz dzieci z ośrodków biorących udział w projekcie.

Realizując przyświecający fundacji cel integracji społecznej, kolejny już raz zaprosimy do współpracy i udziału w naszym projekcie dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Tyńcu Małym. Dzieci przygotują na otwarcie wystawy, inscenizację związaną z tematyką tegorocznej edycji konkursu.

Zwieńczeniem XV edycji ArtStacji będzie uroczysty wernisaż. Podczas wydarzenia wszyscy uczestnicy konkursu zostaną nagrodzeni ciekawymi upominkami, a 13 głównych laureatów otrzyma nagrody w formie bonów na zakupy. Jeśli ilość zachorowań na wirusa COVID -19 w okresie planowanej organizacji wystawy prac, będzie stanowić zagrożenie dla zdrowia osób w niej uczestniczących, przygotujemy wernisaż i wystawę w bezpiecznej dla uczestników formie on-line. 

Na zgłoszenia konkursowe czekamy do 30 września. Ostateczny termin przesłania prac to 22 października 2021 r.

 

DOKUMENTY:

Zaproszenie na XV edycję ArtStacji 
Regulamin konkursu ArtStacja 
zał. 1 formularz zgłoszeniowy_konkurs
zał. 2 ogłoszenie o konkursie

zał. 3 lista prac
zał. A klauzula obowiązków informacyjnych oraz zgoda_opiekun prawny
zał. B klauzula obowiązków informacyjnych oraz zgoda_pracownik ośrodka
zał. C oświadczenie wizerunek
zał. D oświadczenie opiekuna prawnego