Facebook Facebook Youtube Instagram Pinterest

Statuetki od dzieci dla dolnośląskich przedsiębiorców - Najnowsze wydarzenia w fundacji Procuro

Zobacz pozostałe wpisy

Statuetki od dzieci dla dolnośląskich przedsiębiorców

27 października 2020
26.10.2020 odbył się wyjątkowy wieczór dla przedsiębiorców z Dolnego Śląska - poznaliśmy Laureatów 17. edycji Nagrody Gospodarczej - Dolnośląski Gryf. Fundacja od lat jest partnerem tego wydarzenia.

Nagroda Gospodarcza – Dolnośląski Gryf promuje i nagradza najważniejsze osiągnięcia gospodarcze regionu. Docenia innowacyjność i zaangażowanie inwestycyjne, zauważa działania na rzecz lokalnej społeczności i wymierne korzyści jakie naszemu regionowi przynosi 300 tysięcy dolnośląskich podmiotów gospodarczych.

W związku z trudną sytuacją epidemiczną Wielka Gala Bisnesu, podczas której wręczane są wyróżnienia, odbyła się on-line. W tym roku, pierwszy raz w historii laureaci otrzymali dwie stauetki Gryfa. Druga statuetka została stworzona, z naszej inicjatywy, przez utalenowaną młodzież ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowaczego w Dobroszycach.

 


   

  

Mateusz, Aleks, Igor, Dorian, Kacper, Monika, Wiktoria i Julia włożyli ogromną pracę i zaangażowanie w przygotowanie statuetek dla lauteatów. Dziękujemy Pani Małgorzacie Skarbek za opiekę nad tą twórczą gromadką.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z kulis powstawania tych wyjątkowych prac oraz z wręczenia ich na scenie.

    

  


W imieniu młodych artystów i Fundacji ProCuro serdecznie gratulujemy laureatom!

 

Zdjęcia: ZIG oraz Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Caritas w Dobroszycach