Najnowsze wydarzenia w fundacji Procuro
Facebook Facebook Youtube Instagram Pinterest

Wolontariat pracowniczy z Grupą Impel. Metamorfoza pokoju dziewczynek. - Najnowsze wydarzenia w fundacji Procuro

Zobacz pozostałe wpisy

Wolontariat pracowniczy z Grupą Impel. Metamorfoza pokoju dziewczynek.

15 marca 2023
Dwa lata temu rozpoczęliśmy projekt metamorfoz pokoi dzieci w ośrodku w Dobroszycach. Cyklicznie wyposażamy pokoje w nowe dekoracje, pościele i dodatki, dzięki czemu stają się one przytulne i kolorowe.

W marcu 2023, razem z wolontariuszami z Grupy Impel, zajęliśmy się jednym z pokoi dziewczynek. Do tej pory pokój był smutny i nijaki. W ruch poszły kolorowe poduszki, pościele i prześcieradła. Asia z Natalią na ściany zawiesiły obrazki. Przemek składali szafeczki na kosmetyki nastolatek. Kamila i Ania zadbały o staranne nakrycie łóżek. Na ścianę zawiesiliśmy lustra. W oknie pojawiły się nowe zasłony, a na parapecie stanęły roślinki.


  
 

Po metamorfozie pokój dziewczynek od razu stał się przytulny i dziewczęcy.

Dziękujemy Grupie Impel za możliwość współpracy z wolontariuszami w ramach działającego w firmie wolontariatu pracowniczego. Dla nas to ogromna pomoc, a dla dzieci ze współpracujących z nami ośrodków szansa na poznanie nowych osób i rozwój społeczny.

  

Pościele, poduszki, koce, zasłony, lampki nocne, plakaty i inne dekoracje zostały zakupione dzięki darowiznom finansowym od pracowników RST Software Masters oraz społeczności Międzynarodowej Akademii Montessori.