Facebook Facebook Youtube Instagram Pinterest

Wycieczka do biurowca - Najnowsze wydarzenia w fundacji Procuro

Zobacz pozostałe wpisy

Wycieczka do biurowca

05 lipca 2022
Miesiąc temu zmieniliśmy siedzibę i właśnie z tej okazji do naszego nowego biura zaprosiliśmy wyjątkowych gości - Olę, Anię, Olka i trzech Szymonów w wychowawczyniami z Niepubliczny Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Jaszkotlu. 

Dzieci uprzejmości pracowników Grupy Impel z sąsiednich biur, dzieci miały okazję poznać, jak wygląda praca w biurowcu.

Zwiedzanie zaczęliśmy od punktu recepcyjnego, gdzie dzieci pobrały klucze do naszego biura. Atrakcją było także wchodzenie przez bramki z użyciem karty i jeżdżenie windą.

Jednak największą radością dla dzieci było odwiedzanie pracowników Grupy Impel. W kancelarii dzieci przybijały pieczątki i stemplowały sobie ręce, u prawników przymierzały togę, a z pracownikami Biura Komunikacji dzieci udały na sesję zdjęciową.

Dzieci dostały także zaproszenie od pracowników HR, gdzie czekał na nich słodki poczęstunek, zadania na spostrzegawczość i zabawa klockami. Dzieciaki otrzymały też wspaniałe prezenty, które z pewnością przydadzą im się podczas wakacji.

Kolejnym punktem wycieczki był obiad w biurowej kuchni i samodzielne odgrzewanie obiadów w mikrofalówkach. Ależ to była pyszna zabawa! Nawet zmywarka okazała się wspaniałą atrakcją i dzieci chętnie posprzątały po obiedzie.

Na zakończenie odbyły się warsztaty plastyczne, podczas których malowaliśmy obraz, który będzie wisiał w naszym biurze.

To był wspaniały dzień pełen wrażeń.