Facebook Facebook Youtube Instagram Pinterest

Zarząd fundacji Procuro

Zarząd fundacji Procuro

Bożenna Dowgiałło
Prezes Zarządu Fundacji i fundatorka. Posiada liczne doświadczenia w zakresie organizacji imprez masowych kulturalnych, targów, wystaw i kongresów, w tym Kongresu Kardiologicznego, Zjazdu Adwokatury Polskiej,  Europejskiego Szczytu Reginów i Miast 2005 i światowego spotkania przedsiębiorców Futurallia Wrocław 2006 i. Pełniła funkcję prezesa i wiceprezesa zarządu W.P. Hala Ludowa, wiceprezesa Fundacji Convention Bureau, wiceprezesa   "Interart" sp. z o.o. Jest wiceprezydentem Rady Fundacji Jazz nad Odrą. Wrażliwa społecznie i zawsze zaangażowana.

 

Rada fundacji Procuro

Alicja Śmiechowska-Dzik

Przewodnicząca Rady Fundacji, fundatorka. Pedagog, logopeda. Inicjatorka i organizatorka licznych cyklicznych akcji charytatywnych dla dzieci.  Od wielu lat zaangażowana w działania społeczne, głównie na rzecz Kliniki Hematologii i Onkologii Dziecięcej we Wrocławiu. „Pomagam, bo wart zatrzymać się na chwilę w codziennym zabieganiu i w natłoku spraw, aby dostrzec, że wokół żyją ludzie, którym moja pomoc może być potrzebna. Od zawsze w życiu towarzyszyły mi słowa Biblii „Więcej szczęścia wynika z dawania niż z otrzymywania”.

 

Maria Jańska-Granek

Wiceprzewodnicząca Rady Fundacji, fundatorka.  Autorka i koordynatorka wielu projektów PR, min.: kampanii PR i prezentacji Dolnego Śląska w Szwecji, kampanii PR superprodukcji operowych w Hali Ludowej i "Gioconda" na Odrze, projektu "Moda i Uroda" - promocji polskich projektantów mody, Światowego Biennale Achitektury w Wenecji, kampanii społecznych i edukacyjnych dla Polskiego Centrum Promocji Miedzi, obsługi PR Międzynarodowego Festiwalu Wratislavia. Cantans. Specjalistka z zakresu projektów społecznie odpowiedzialnego biznesu. Od 16 lat jest członkiem Miedzynarodowego Stowarzyszenia Kiwanis Klub Wratislavia.

Katarzyna Marszałek

Członek Rady Fundacji, doświadczenie zawodowe zdobywała jako dziennikarz Programu Miejskiego Polskiego Radia Wrocław oraz Kierownik Produkcji. Od 1997 zajmuje się działaniami z obszaru public realations, w szczególności, w dziedzinie PR korporacyjnego, PR marketingowego, Media Relations oraz Public Affairs.
Od 2005 roku jest Dyrektorem Biura Komunikacji Grupy Impel, w której odpowiada za kształtowanie polityki komunikacyjnej skierowanej do wszystkich interesariuszy Grupy oraz budowanie pozycji firmy Impel jako organizacji realizującej CSR.

Edward Laufer

Od 2007 roku Prezes zarządu Vantage Development S.A., Członek Rady Zachodniej Izby Gospodarczej oraz Członek Zarządu Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Doświadczony organizator projektów biznesowych i społecznych. Wspiera różne przedsięwzięcia i aktywności w zakresie firm odpowiedzialnych społecznie.

 

Wojciech Rembikowski

Związany z Impelem od 1995 roku. Od 1999 roku dyrektor finansowy Impel S.A. Od roku 2007 Wiceprezes Zarządu Impel S.A. Członek Prezydium Rady Krajowej Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych. Od wielu lat zaangażowany w działania społeczne w obrębie Grupy Impel jak również organizacji współpracujących.